790 757 765 biuro@viasigni.pl

Wynajem przyczepy U-26

Oferujemy wynajem przyczepy U-26. Jest to rozwiązanie konieczne w przypadku prowadzenia robót budowlanych na drodze. Wdrożenie tymczasowej zmiany ruchu drogowego dla wszystkich jego uczestników jest niezbędne w celu zapewniania im bezpieczeństwa. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wynajem przyczepy U-26

przyczepa u26 - przyczepa drogowa ostrzegawcza

przyczepa u26 – przyczepa drogowa ostrzegawcza

W trakcie prowadzenia prac ziemnych ekipy budowlane lub odpowiednie służby zobowiązane są do odpowiedniego, tymczasowego oznakowania drogi. Takie oznakowanie niesie za sobą informację nie tylko o zmianie sposobu poruszania się, ale również o konieczności zachowania środków ostrożności, które pozwolą uniknąć sytuacji potencjalnie niebezpiecznych i zagrażających zdrowiu lub życiu pieszych, pasażerów i kierowców pojazdów, a także członków ekipy budowlanej. Wśród najczęściej spotykanych przyczep ostrzegawczych należy wymienić przyczepę U-26 oraz przyczepę U-27. Czym się one różnią? Przyczepa sygnalizacyjna U-26 ustawiana jest na początku drogi zamkniętej ze względu na prowadzone roboty, natomiast druga umieszczana jest w odległości 400 m od tego miejsca. Drugie rozwiązanie stosuje się na drogach szybkiego ruchu.

Kontakt: wynajem przyczepy U26

Przyczepa sygnalizacyjna U-26 – nasza oferta

Przyczepa, której wynajem obejmuje nasza oferta, ma ramę pomalowaną w biało-czerwone, ostrzegawcze pasy. Wewnątrz ramy ustawia się tymczasowy znak drogowy, np. informujący o konieczności zredukowania prędkości, utrudnieniach na drodze albo kierunku objazdu. Ze względu na różnice w budowie wyróżnia się przyczepy wykorzystywane na drogach krajowych i autostradach oraz mniejsze przyczepy, które stawia się na wszystkich pozostałych typach dróg. Tablice, które oferujemy, posiadają strzałę świetlną z 21 lampami halogenowymi, a także 2 pulsatory LED o średnicy 34 cm. Znak C-9/C-10 jest sterowany ręcznie. Ładowność przyczep to 750 kg. Tablica podnoszona jest elektrycznie. Proponujemy nie tylko wynajem przyczepy U-26, ale również doradztwo w kwestii doboru oznakowania tymczasowego i montaż sprzętu.

Przyczepa ostrzegawcza – wynajem i wiele więcej

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Jesteśmy firmą, która może się pochwalić nie tylko dużym doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości sprzętu służącego do oznakowania dróg. Specjalizujemy się bowiem również w projektowaniu organizacji ruchu drogowego i montażu urządzeń sygnalizacyjnych. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży. Wiemy, jakie zasady należy wdrażać w konkretnych przypadkach, gdy dochodzi do jakiejkolwiek zmiany w ruchu drogowym i stosujemy się do obowiązujących przepisów. Nasze działania zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta, a rozwiązania, które proponujemy, są zgodne z aktualnie obowiązującym prawem. Identyfikujemy zagrożenia i sprawdzamy, jakie czynniki mają wpływ na sytuację na drodze. Dopiero na tej podstawie podejmujemy odpowiednie decyzje i wdrażamy najlepsze rozwiązania. Wiemy, że odstępstwa od reguł mogą mieć tragiczne konsekwencje dla uczestników ruchu drogowego. Klienci, którzy zgłaszają się do nas po pomoc, mogą liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi, które zdejmują z ich barków ciężar odpowiedzialności za oznakowanie drogowe.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w biurze firmy!

Kliknij aby ocenić
woj. podkarpackie, Rzeszów