790 757 765 biuro@viasigni.pl

Malowanie hal przemysłowych

Nowoczesne hale dają przedsiębiorcy duże możliwości w zakresie modyfikacji, ulepszeń, a niekiedy również mobilności. Jednym z podstawowych działań, które takie dostosowanie umożliwiają jest malowanie hal. Znakowanie poziome hal spełnia kilka zasadniczych funkcji: zwiększa bezpieczeństwo w środku hali, pozwala stosować się do restrykcyjnych wytycznych BHP oraz usprawnia poruszanie się po jej wnętrzu, a co za tym idzie – zwiększa komfort i efektywność pracowników.. W naszej firmie zajmujemy się profesjonalnym malowaniem hal przemysłowych – tworzeniem funkcjonalnego oznakowania poziomego, korzystnego z punktu widzenia zarówno pracodawcy, jak i pracownika. Świadczone przez nas usługi są gwarancją wysokiej jakości i profesjonalizmu.

hala przemysłowa do oznakowania

Malowanie linii na hali, czyli bezpieczeństwo pracowników

W naszej firmie zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnego znakowania wnętrza hal przemysłowych. Odpowiednie oznakowanie w postaci linii i symboli jest niezbędne z perspektywy organizacji pracy, efektywności produkcji oraz bezpieczeństwa pracowników.

Ujmując rzecz prosto, każda osoba pracująca na hali musi dysponować wiedzą, gdzie znajduje się przestrzeń robocza, czy też w którą stronę udać się w razie ewakuacji. Jest to niezbędne, aby móc wykonywać obowiązki bez obawy o własne zdrowie i życie oraz pozwala na możliwie największe zmniejszenie ryzyka nieszczęśliwych wypadków. Malowanie linii na hali produkcyjnej wpływa jednak nie tylko na bezpieczeństwo osób poruszających się po niej, ale także organizację i usprawnienie ruchu. To z kolei bezpośrednio przekłada się na zwiększenie efektywności pracowników oraz usprawnienie działania przedsiębiorstwa.

Co ważne, malowanie hal w środku wymaga nie tylko przemyślanego planu, ale również znajomości odpowiednich przepisów prawnych. Zatrudnieni przez nas pracownicy doskonale znają standardy prawne w zakresie oznakowania hal, stąd klient ma pewność, że świadczone na jego rzecz usługi nie są sprzeczne z przepisami, w tym restrykcyjnymi normami BHP.

Jak realizujemy malowanie linii na hali przemysłowej?

Nanoszenie oznakowania poziomego jest niezbędne we wszystkich obiektach pełniących funkcję magazynu bądź hali produkcyjnej. Wykonując malowanie linii na hali wykorzystujemy technologię malowania hydrodynamicznego i wysokiej klasy farby. Charakteryzują się one dużą odpornością na ścieranie oraz działanie innych czynników – poziome oznakowanie jest dzięki temu trwałe i pozostaje na powierzchni przez długi czas w stanie nienaruszonym. Malowanie hal pozwala na:

  • tworzenie oznakowania BHP;
  • wyznaczanie ciągów komunikacyjnych: obszarów komunikacji pieszej oraz dróg do wózków widłowych i innych sprzętów;
  • wyznaczanie ścieżek ewakuacyjnych;
  • oznaczanie stanowisk prac, stref roboczych i innych;
  • znakowanie słupów i pól odkładczych;
  • wykorzystywanie specjalistycznego sprzętu – malowarek hydrodynamicznych.

Oznakowanie poziome w halach produkcyjnych i magazynach wykonywanie jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu i w oparciu o specjalistyczną wiedzę.

malowanie pasów na hali magazynowej

Malowanie hali przemysłowej dopasowane do potrzeb klienta

W przypadku hal przemysłowych ważne jest, aby dobrać odpowiedni środek do materiału, z którego powierzchnia została wykonana. W naszej firmie dostosowujemy środki do wymagań klienta, uwzględniając w szczególności to, jaką funkcję pełni hala, a takżejak i z czego jest zbudowana.

Oznakowanie hali produkcyjnej

Malowanie hali produkcyjnej poprzez naniesienie oznakowania poziomego jest niezbędne w celu zagwarantowania bezpieczeństwa pracownikom, zorganizowania miejsca pracy zgodnie z przepisami BHP, a także usprawnienia poruszania się po jej wnętrzu. W celu poznania szczegółów dotyczących malowania hal, w tym ceny za metr kwadratowy, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy najwyższą jakość usługi.

Kliknij aby ocenić
woj. podkarpackie, Rzeszów