790 757 765 biuro@viasigni.pl

Malowanie dróg i pasów drogowych

Oznakowanie poziome – kompleksowe malowanie dróg

W ramach prowadzonych działań zajmujemy się malowaniem dróg i pasów drogowych na jezdni, tworzeniem różnego rodzaju oznakowań poziomych, takich jak linie ciągłe i przerywane, strzałki, przejścia dla pieszych, ścieżki rowerowe, miejsca parkingowe, przystanki autobusowe i tramwajowe, a ponadto także miejsca dla inwalidów czy też inne niestandardowe realizacje. Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w tego typu pracach, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów zarówno pod względem szybkości działania, jak i kompleksowości usług.

malowanie dróg i pasów drogowych przez viasigni

Malowanie dróg – technologia produkcji

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny i urządzenia, dzięki którym podejmowane realizacje są przeprowadzane w sposób szybki i fachowy. Malowanie pasów drogowych na jezdni wykonujemy korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu efekty pracy są zgodne z oczekiwaniami i długotrwałe. Malowanie pasów może się odbywać z wykorzystaniem techniki cienkowarstwowej (farbą). Jest ona wykorzystywana podczas tworzenia oznakowania tymczasowego lub też w sytuacji malowania pasów w rzadko uczęszczanych miejscach, np. odtwarzanie istniejącego oznakowania na małych parkingach pod blokami. Pasy na jezdni mogą być tworzone także z wykorzystaniem techniki grubowarstwowej. W tym przypadku do realizacji wykorzystuje się chemię utwardzoną. Tego typu technologia jest stosowana w realizacjach, jak na przykład malowanie pasów czy też malowanie linii drogowych na głównych ulicach miast. Malowanie dróg tą techniką daje efekty bardziej odporne na zniszczenia, a więc trwalsze w swojej żywotności.

Oznakowanie poziome i pasy drogowe – oferta ViaSigni

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. Tworzone oznakowanie poziome jest odporne na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak opady deszczu czy też śniegu. Tworzone oznakowania poziome są wykonywane przez wyszkolonych oraz wykwalifikowanych fachowców, dzięki czemu wszelkie realizacje odznaczają się dokładnością i precyzją. Swoją pracę organizujemy w taki sposób, aby ruch drogowy mógł się odbywać jak najpłynniej, bez konieczności wprowadzania objazdów czy zwężeń. Przeprowadzone realizacje pozwalają zadbać o maksymalny poziom bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego warto od samego początku postawić na prawdziwych fachowców w branży.

Domeną firmy VIASIGNI jest produkcja oznakowań drogowych. W ramach prowadzonych działań oferujemy między innymi wygrodzenia, oznakowania pionowe i poziome, a ponadto także odbojnice i stojaki rowerowe. Propozycja przedsiębiorstwa to także bariery energochłonne. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, dzięki czemu odznaczają się znakomitymi parametrami technicznymi. Energochłonne bariery drogowe znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie przejechanie pojazdu poza wyznaczoną krawędź drogi wiązałoby się z bardzo dużym niebezpieczeństwem. Z reguły wykorzystuje się je na wiaduktach i nasypach, a ponadto także na drogach szybkiego ruchu i autostradach. Tego typu konstrukcje są montowane także na drogach górskich, gdzie zjechanie z jezdni wiązałoby się z niebezpieczeństwem wjechania w przepaść.

Tag: malowanie pasów na drodze

malowanie dróg - ścieżka rowerowa od viasigni
Kliknij aby ocenić
woj. podkarpackie, Rzeszów