790 757 765 biuro@viasigni.pl

Projekty organizacji ruchu

Zazwyczaj ruch uliczny kierowany jest przez znaki pionowe i poziome oraz sygnalizację świetlną. Ich zadaniem jest zagwarantowanie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu: pieszych, kierowców samochodów osobowych czy kierowców pojazdów komunikacji miejskiej. Z tego względu oczywiste jest, że rozmieszczenie znaków i sygnalizacji nie może być przypadkowe. W naszej firmie zajmujemy się przygotowaniem projektów organizacji ruchu, czyli specjalistycznych planów, które zawierają szereg gotowych rozwiązań w zakresie m.in. geometrii drogi, wspomnianego oznakowania i oświetlenia, a także innych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty organizacji ruchu zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Co bierzemy pod uwagę sporządzając projekt organizacji ruchu?

Organizacja ruchu drogowego to szereg rozwiązań, które odpowiadają za bezpieczny i efektywny ruch w projektowanej przestrzeni. Przygotowanie projektu organizującego ruch na parkingach, placach czy drogach wymaga od nas każdorazowo wzięcia pod uwagę różnych czynników, które ruch ten determinują, np. ewentualnego poziomu zakorkowania, możliwych zagrożeń czy rodzaju okolicznej zabudowy. Czynniki te identyfikujemy w trakcie prowadzonych badań – mają one wpływ na to, jakie rozwiązania zarekomendujemy w projekcie.

projekty organizacji ruchu parking
projekty organizacji ruchu osiedlowy parking

Projekt organizacji ruchu – jak zrobić, by odpowiadał przepisom?

Projekty organizacji ruchu nie są sporządzane w dowolny sposób. To, jakie elementy powinny się w nich znaleźć, regulowane jest przez przepisy prawne. W skład każdego projektu musi wchodzić m.in.: plan sytuacyjny, program sygnalizacji, obliczenia dotyczące przepustowości drogi czy przewidywane terminy (np. termin czasowej organizacji ruchu). Projekty, które wykonujemy w naszej firmie, odpowiadają aktualnym przepisom prawa – klient, który zleci nam zaplanowanie organizacji ruchu nie musi obawiać się o ich naruszenie.

Organizacja ruchu – projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb

Zakres świadczonych przez nas usług w zakresie planowania organizacji ruchu jest szeroki. Przygotowujemy zarówno projekty, które opisują stałą organizacje ruchu, jak i projekty tymczasowe, które sporządzane są z uwagi na zmiany organizacji ruchu. Niezależnie od specyfiki zlecenia nasza praca odznacza się najwyższym poziomem profesjonalizmu – stanowi on gwarancję zatwierdzenia projektu przez osobę decyzyjną.

projekty organizacji ruchu roboty drogowe w mieście

Projekt organizacji ruchu – cena dopasowana do wymagań zleceniodawcy

Koszt projektu organizacji ruchu zależy od stopnia jego skomplikowania i pracy potrzebnej do jego sporządzenia. Staramy się, aby realizowane projekty były dla zleceniodawcy atrakcyjne zarówno pod względem jakościowym, jak i finansowym. Z uwagi na to oferujemy korzystne warunki współpracy, indywidualne podejście do każdego zlecenia i ceny, które wyróżniają naszą ofertę na tle innych propozycji dostępnych na rynku. W celu uzgodnienia szczegółów zlecenia, w tym jego ceny, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kliknij aby ocenić
woj. podkarpackie, Rzeszów