790 757 765 biuro@viasigni.pl

Malowanie parkingów i garaży

Ruch w przestrzeni publicznej regulowany jest przez szereg norm prawnych, których nośnikiem są dobrze wszystkim znane znaki drogowe i oznaczenia poziome. Oznakowanie poziome pełni niezwykle ważną funkcję nie tylko na ulicach, ale także w miejscach postoju pojazdów – na parkingach będących częściami obiektów użyteczności publicznej, takich jak szpitale i centra handlowe czy w garażach podziemnych. Dzięki nim możliwy jest uporządkowany ruch pojazdów, a ponadto ograniczone zostaje ryzyko kolizji. W naszej firmie zapewniamy oznakowanie garaży i parkingów, które odpowiada wysokim wymaganiom jakościowym i prawnym. Malowanie parkingów i garaży wykonywane jest przy użyciu trwałych i bezpiecznych metod, a projekty, które realizujemy są każdorazowo dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów.

Malowanie miejsc parkingowych i nie tylko – co oferujemy?

Malowanie garaży podziemnych i parkingów, które oferujemy, odbywa się za pomocą nowoczesnych urządzeń natryskowych. Ich zastosowanie skraca czas pracy i zapewnia trwałość uzyskanych efektów. Co również ważne, w pracy korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych farb – w zależności od projektu wybieramy zawsze taki produkt, który najlepiej sprawdzi się do pokrycia powierzchni danego rodzaju. Dzięki wykorzystywanym środkom i metodom pracy oznakowanie cechuje się wysoką odpornością na ścieranie i zapewnia bezpieczny ruch pojazdów i pieszych po parkingu przez długi czas.

W naszej firmie stawiamy nie tylko na nowoczesność, ale również zróżnicowanie oferty. Co ważne, malowanie parkingów i garaży polega nie tylko na wyznaczaniu miejsc postojowych czy tras poruszania się samochodów za pomocą linii, ale również na oznaczaniu wybranych fragmentów przestrzeni symbolami czy napisami. Naszym klientom oferujemy m.in.:

  • malowanie koperty na parkingu,
  • numerację miejsc parkingowych,
  • malowanie strzałek i przejść dla pieszych,
  • oznakowanie stref i poziomów parkingu,
  • malowanie słupów w garażach podziemnych.

To, jakie elementy oznakowania zostaną przez nas wykonane w ramach projektu, zależy od jego specyfiki i konkretnych wytycznych.

malowanie miejsc parkingowych
malowanie hal garażowych

Malowanie garaży podziemnych i parkingów – działania dostosowane do potrzeb klientów

W naszej firmie dokładnie przygotowujemy się do realizacji każdego projektu, niezależnie od tego, jakie usługi wchodzą w jego zakres, a także jak wysokim stopniem skomplikowania się on odznacza. Niejednokrotnie musimy wykonywać zlecone zadanie w sytuacji, gdy na terenie danego obiektu odbywa się ruch pojazdów i pieszych. Z tego względu bardzo ważne jest, aby nadać pracy charakter kilkuetapowego procesu. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi zatrudnianych przez nas pracowników obiekty użyteczności publicznej, do których przynależą parkingi, takie jak szpitale czy centra handlowe, mogą funkcjonować nieprzerwanie mimo wykonywanych prac w zakresie oznakowania. Nasi pracownicy znają obowiązujące przepisy prawa budowlanego i każdorazowo dostosowują swoją pracę do wyznaczonych przez nie standardów. Dla zatrudnionych w naszej firmie osób przepisy prawa budowlanego – zarówno te zawarte w ustawach, jak i wydawanych w celu ich wykonania rozporządzeń – nie stanowią ograniczenia, lecz dodatkową pomoc w osiągnięciu wysokiej jakości rezultatów.

Malowanie parkingów – cennik korzystny dla klienta

Nadrzędnym priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta. Z tego względu dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty, takie jak malowanie pasów na parkingach, spełniały jego oczekiwania nie tylko pod względem jakościowym, ale również finansowym. Koszt świadczonych przez naszą firmę usług odpowiada każdorazowo sytuacji zleceniodawcy i stopniowi złożoności zleconego nam zadania. Ceny wyróżniają naszą ofertę na tle innych propozycji dostępnych na rynku.

W celu ustalenia szczegółowych warunków współpracy i dokładnej wyceny prac prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zachęcamy również do odwiedzenia siedziby naszej firmy. Każdy klient może liczyć na zindywidualizowaną obsługę obejmującą doradztwo w zakresie wykonania projektu. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy

malowanie parkingów i garaży
Kliknij aby ocenić
woj. podkarpackie, Rzeszów